Про компанію

ТОВ "Компанія "Олді" - підприємство з переробки насіння соняшника , рафінації дезодорації виморозки та фасування олії соняшникової

Нашу компанію було створено у 2005 році засновниками, що успішно ведуть діяльність в олійно-жировій індустрії з 1998 року.

Наша команда працює, опираючись на досвід, отриманий роками та заради задоволення потреб ринку.

Ми завжди створюємо якісний продукт з турботою про споживача.

Наше виробництво спеціалізується на переробці насіння соняшника, рафінації дезодорації та фасуванні олії соняшникової.

Наша продукція реалізується по всій території України, що забезпечується вдалою логістикою, тому відстань від нашої локації – міста Вінниці до будь-якої точки не тільки нашої країни, але і світу – не є проблемою!

Протягом багатьох років сумлінної праці ми досягли представленості в більшості регіонів України та готові розвиватися далі разом з постійними та новими партнерами!

Ми завжди відкриті до співпраці та готові до гнучкого спілкування. Головним принципом нашої компанії являється лояльність до наших постійних партнерів і довгострокова плідна праця на взаємовигідних умовах! Будемо створювати та просувати якісний продукт разом на користь споживачам!

Ми переробляємо сировину лише найвищої якості, створюючи продукт, яким ми пишаємось вже протягом багатьох років.

До Вашої уваги олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П» і нерафінована (пресова) виморожена, яка виробляється під трьома нашими брендами.